Připravujeme

Ordo Missae

Latinsko-české kapesní vydání mešního řádu k tradiční mši svaté (podle misálu z roku 1962) opatřené průběžným komentářem, který sestavil P. Jakub Zentner FSSP. Kniha, doplněná o chorální a modlitební přílohu, umožní hlubší vhled do tradiční liturgie těm, kdo se jí již účastní, a usnadní přístup těm, kdo si k ní dosud hledají cestu.

Vyjde v roce 2018.

 

Bryan Houghton: Juditin kříž

Román z pera anglického katolického kněze popisuje příběh mladé anglické ženy, jež se díky sledu pozoruhodných událostí obrátí ke katolické víře a s manželem buduje skutečný katolický domov. Jejich úsilí se však v po-koncilní situací setkává s nepochopením a odporem. Kniha je protkána břitkým humorem i hlubokými úvahami.

Vyjde v říjnu 2018.

 

Pierre a Raymond Jaccardovi: S nekonečnou něhou

Příběh malomocné Veroniky, jež své utrpení proměnila v přímluvu za svět.

Vyjde na podzim 2018

 

Rod Bennet: Čtyři svědkové

Příběhy rané Církve autor přibližuje na pozadí osudů a spisů Apoštolských otců: sv. Klementa Římského,  sv. Ignáce z Antiochie, sv. Justina Mučedníka a sv. Ireneje z Lyonu.

Vyjde v roce 2019

 

 

Činnost našeho nakladatelství můžete podpořit nákupem knihy přímo na webu obchod.hesperion.cz nebo příspěvkem na účet č. 2300 986 958 / 2010. Hesperion je projekt na dobrovolnické bázi a veškeré finanční prostředky jsou investovány do vydávání dalších katolických titulů.